9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zemërojnë

Etiketim: zemërojnë

Renditet pas Biden/ Sondazhet zemërojnë Trump

0
Sondazhet në SHBA po tregojnë gjithnjë e më shumë se amerikanët nuk e miratojnë punën e Presidentit Donald Trump dhe se mbështetja për një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS