5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zemërimin

Etiketim: zemërimin

10 hapat që ju ndihmojnë të kontrolloni zemërimin tuaj

0
Të mësosh të kontrollosh zemërimin nuk është e lehtë për disa njerëz, ata dalin jashtë kontrollit në një kohë të shkurtër dhe për këtë...

Njoftimi për shtatzëninë e Meghan Markle ndezi zemërimin mbretëror, libri ‘Royals...

0
Problemet u shtuan kur Meghan mbeti shtatzënë pas anëtarësimit në Familjen Mbretërore, por edhe për shkak të mënyrës se si u njoftua lajmi. Libri, “Royals...

Gjykata e Floridës largon zemërimin e qytetarëve në rastin e dhunës...

0
Ankthet u rritën me shpejtësi në shtetin e Bejkerit, shumica e të cilit përbëhet nga komunitete rural e në Floridën veriore, kur u përhap lajmi se nje...

Si ta menaxhoni zemërimin e të qetësoheni shpejt?

0
Çfarë jua nxeh gjakun më së shumti? Ndoshta problemet në komunikacion, komentet negative nga shefi apo anulimi i planeve nga shokët. Çdo njeri ka diçka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS