9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zemanit

Etiketim: Zemanit

Dukja e Bora Zemanit, me dhe pa makijazh

Dukja e Bora Zemanit, me dhe pa makijazh

0
Prezantuesja Bora Zemani është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetet sociale.Ajo shkëlqeu së fundmi me paraqitjen e saj në eventin e...

Donaldi apo Romeo, kush është i preferuari i Bora Zemanit

0
Donald dhe Romeo Veshaj janë binjakët që konfuzojnë më shumë publikun. Në fakt, që të arrish t’i dallosh duhet t’i njohësh shumë mirë. Ata...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS