15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zem

Etiketim: Zem

Frikë për futbollistin e njohur 39-vjeçar, operohet në zemër: Kisha katër...

0
Frikë e madhe për ish-mbrojtësin e Milanit, Alex. Braziliani, i cili i "vari këpucët në gozhdë" në vitin 2016, menjëherë pas eksperiencës në kampionatin...

Demokrati i “çmendur” pas ish-kryeministrit: Të kam në zemër dhe.

0
Gjatë takimeve që Sali Berisha zhvillon me demorkatët të shumtë janë ata, të cilët nuk kursejnë simpatinë që kanë për ish-kryeministrin.Sot, Berisha ishte në...

Ronaldinho me zemër blaugrana: Finalja e Champions League? Unë jam me...

0
Duke folur në mikrofonat e RMC Sport, Ronaldinho ka pasur rastin të japë mendimin personal mbi të rejat e futbollit në Evropë, finalen e...

Zelensky për Shqipërinë: Të vegjël në hartë, por me zemër të...

0
Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky ka shpërndarë një mesazh në rrjetet sociale bashkë me videon e fjalimit të tij në Kuvendin e Shqipërisë. Pasi foli...

Gjyqtari i njohur i UEFA-s pëson sulm në zemër, iu nënshtrua...

0
Gjyqtari i njohur i UEFA-së, Ovidiu Hategan, pësoi një atak në zemër dhe iu nënshtrua një operacioni urgjent të dielën mbrëma në Timisoara.Mediat rumune...

Zemër me shigjetë në mes/ I dënuari në burg “çmendet” pas...

0
Një i dënuar me burg ka bërë një shenjë në fletën e votimit për të treguar mbështetjen ndaj kandidates së PS për bashkinë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS