9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zeland

Etiketim: Zeland

Vesa Luma pozon me bikini nga pushimet në Zelandë të Re

Vesa Luma pozon me bikini nga pushimet në Zelandë të Re

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS