1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zekollin

Etiketim: Zekollin

A e kishte mposhtur Xhevdet Peci Ferit Zekollin në shah?

0
Ish-boksieri tanimë i ndjerë, Xhevdet Peci, përpos që kishte zotësi në sportin e tij, kishte hobi dhe shkathtësi edhe në sporte të tjera.Ai kishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS