1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zekolli

Etiketim: Zekolli

Suharekasi Fatos Zekolli është i riu që u mbyt nga rryma...

0
Fatos Zekolli është i riu që mbrëmë tragjikisht u mbyt nga rryma.I riu është nga Bllaca e Suharekës dhe vdiq në Pejë derisa po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS