9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zekajn

Etiketim: Zekajn

Vrau shokun me çekiç dhe ia ndau trupin në pjesë, kërkohet...

0
Vrau shokun me çekiç dhe ia ndau trupin në pjesë, kërkohet burg përjetë për Albert Zekajn Albert Zekaj nga Kopliku, njeriu që masakroi barbarisht me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS