8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zekaj

Etiketim: Zekaj

Ekzekutoi shokun me çekiç dhe e ndau në disa pjesë, kërkohet...

0
Albert Zekaj nga Kopliku, njeriu që masakroi barbarisht me çekiç në 22 qershor 2017 Kreshnik Beqiraj, shokun e tij të dhomës në Fier, rrezikon...

Doktori Visar Zekaj rezulton pozitiv, vetizolohet dhe ka një apel për...

0
Edhe doktori Visar Zekaj, i cili është gastroenterolog, është prekur nga koronavirusi. Lajmin Zekaj e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook. Postimi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS