5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zeka

Etiketim: Zeka

Majlinda Zeka bëhet gati për të dal në plazh, kombinimi në...

0
Majlinda Zeka është një emër tejet i përfolur në publik. U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të...

Majlinda Zeka thekson linjat në fustanin e ngushtë

0
Majlinda Zeka, ka theksuar linjat trupore në fustanin e ngushtë. Në Instagram, ka publikuar fotografinë duke marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit. E veshur...

Milaim Zeka debaton me moderatoren e sportit në Shqipëri se kush...

0
Politikani Milaim Zeka është një ndjekës i rregullt i futbollit, teksa i simpatizon si Kombëtaren e Shqipërisë, ashtu edhe përfaqësuesen e Kosovës. I ftuar mbrëmjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS