5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëdhënësja

Etiketim: Zëdhënësja

Zëdhënësja e Komisionit Europian: Thelbësore që marrëveshja e 5 qershorit të...

0
Zëdhënësja e Komisionit Europian Ana Pisonero i është bashkuar partnerëve ndërkombëtarë të Shqipërisë që bëjnë thirrje për miratimin dhe zbatimin e marrëveshjes së 5...

Zëdhënësja e KE: Liria e shprehjes, ADN e Europës

0
Në hartën ndërkombëtare të denoncimeve për kërcënimet e gazetarëve dhe mediave në botë është renditur dhe gjoba dhe kërcënimi për mbylljen e TV Ora,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS