1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zëdhënësit

Etiketim: Zëdhënësit

Rruga Milot-Fier, Balluku: Zëdhënësit e qametit hedhin baltë, e çmendën popullin

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku mori në mbrojtje autostradën Milot-Fier, pas shigjetimeve të opozitës brenda dhe jashtë parlamentare. Duke folur sot në Kuvend, ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS