9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zebrën

Etiketim: zebrën

I jepni dot përgjigje këtij iluzioni optik? Gjeni zebrën që shikon...

0
Iluzionet optike shpesh janë argëtuese, por edhe të shëndetshme për trurin. I tillë është edhe ky iluzion optik në foton e Sarosh Lodhi. Ai ka bërë...

‘Pamjet e dhimbshme’/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën (FOTO)

0
Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën. Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS