8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbulua

Etiketim: zbulua

FNSH “blindon” Krujën për 72 orë, kontrolle në çdo skutë, çfarë...

0
Policia e ShtetitKontrolle masive në territorin e rrethit të Krujës, për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike.Kontrollet, nga Policia e Krujës, me mbështetjen e...
Bruce Willis shihet për herë të parë qëkur u zbulua se po largohet nga aktrimi pas diagnostikimit…

Bruce Willis shihet për herë të parë qëkur u zbulua se...

0
Bruce Willis u pa i buzëqeshur teksa u përqafua me gruan e tij në disa foto prekëse - shfaqja e tij e parë publike...

U zbulua sot në Durrës! Çfarë është virusi H5N8 i shpendëve...

0
Në Durrës janë identifikuar rastet e para të gripit të shpendëve, virus ky i njohur si H5N8.Gripi i shpendëve është një sëmundje e shpendëve...

Zhaneta Josifi u gjet e vdekur ne gjunje, dha shpirt duke...

0
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e dy korrikut, ku në Kombinat u gjetën të vetëflijuara nënë...

‘Motra nuk më hap telefonin’/ Si u zbulua tragjedia në Kombinat

0
Përveç dy viktimave, nënë e bijë, në spital ndodhet në gjendje të rëndë edhe vajza tjetër e 56-vjeçares. Policia e Tiranës bën me dije...

Si u zbulua kamioni plot me lëndë narkotike, arrestohen 4 persona....

0
Kontrolli i detajuar ne vijën e dyte te doganes zbuloi nje sasi prej  195 kg lëndë e dyshuar narkotike kanabis, ne kamionin tip “Iveco”,...

Më në fund u zbulua i dashuri i Fifit

0
Më në fund u zbulua i dashuri i Fifit. Fifi që prej debutimit në muzikë, krahas suksesese në karrierë ka ngjallur në vazhdimësi interesim edhe...

Skandal, 180 mije leke per nje diplome “Bachelor-i”, si u zbulua...

0
Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon se si blihet punimi për diplomë universiteti në sistemin “Bachelor”, duke paguar 180 mijë lekë...

Si u zbulua dhe u vra kreu i ISIS-it nga intelegjenca...

0
Sekretari amerikan i Mbrojtjes Mark Esper dhe Nënpresidenti Mike Pence thanë se informacione zbulimi të minutës së fundit u mundësuan forcave speciale hapësirën e...

Si u zbulua kokaina me skaner në Greqi, roli i DEA...

0
Pamjet të reja janë publikuar nga operacioni që u zhvillua në portin e Pireut në Greqi, ku u zbulua me skaner kokaina që ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS