Ballina Etiketimet Zbulohen

Etiketim: zbulohen

Zbulohen 2 sera me kanabis në Krujë, në kërkim babë e...

0
Babë e bir janë shpallur në kërkim pasi iu zbuluan nga policia e Krujës 2 sera me kanabis. Në kuadër të operacionit policor të...

Skandal/ Zbulohen lidhjet ruse të Monika Kryemadhit me kompanitë e njerëzve...

0
Ish-kryetarja e PL, Monika Kryemadhi rezulton të jet e përfshirë në një skandal, ku sipas një dokumenti të siguruar nga mediat flitet se kjo...

Klos/ Braktisin makinën dhe arratisen 4 persona, brenda mjetit zbulohen fishekë...

0
Katër persona që udhëtonin me automjet nuk i janë bindur urdhrit të policisë që ishte stacionuar pranë Urës së fshatit Fshat në Klos ku...

Zbulohen dy shtëpi bari në Spanjë/ Arrestohen 3 shqiptarë

0
  Garda Civile e Navarrës ka zhvilluar “operacionin bimore”, i cili rezultoi në arrestimin e tre personave, një shtetas spanjoll 47 vjeç dhe dy shqiptarë...

Zbulohen detajet tronditëse, si e hodhi Orjana Gremi foshnjën në lumin...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që u regjistrua në Shkodër, ku nëna hodhi në lumë foshnjën e porsalindur....

Covid-19/ Varianti Kraken “zbarkon” në Greqi, zbulohen 6 raste infektimesh

0
  Nënvarianti Omicron, XBB 1.5, i njohur edhe si “Kraken”, ka mbërritur tashmë në Greqi. Mediat greke raportojnë se janë zbuluar gjashtë raste të infektimit...

Fotot/ Zbulohen hakerat që sulmuan Shqipërinë

0
Zbulohen emrat dhe fotot e kater personave që dyshohet se fshihen pas sulmeve kibernetike që pësoi Shqipëria në sistemet kryesore të sigurisë. Iran International shkruan...

Zbulohen emrat e viktimave dhe të autorit/ Reagon Policia: Ngjarja si...

0
Jane zbardhur detaje nga vrasja që tronditi Tiranën gjatë pasdites së sotme, ku Arsen Muskurti qëlloi për vdekje çiftin e bashkëshortëve Dritan dhe Nora...

Zbulohen predha luftarake në Tiranë, reagon ARRSH: U larguan pa shkaktuar...

0
Mjete luftarake janë zbuluar këtë pasdite në Tiranë. Lajmi është bërë i ditur nga Autoriteti Rrugor Shqiptar, ku përmes një postimi në rrjete sociale shkruan...

​Zbulohen fotot e Galaxy Z Flip 4

0
Fotot e modelit të ri të telefonit Samsung Galaxy Z Flip 4 janë shpërndarë në rrjetet sociale.Imazhet përputhen me paraqitjet e mëparshme dhe na...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24