5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zbulimi i talenteve

Etiketim: zbulimi i talenteve

Ambasadorët e kulturës dhe gjuhës shqipe në Angli/ Juliana Shalla zbulon...

0
Juliana Shalla shqiptarja me origjinë nga qyteti i vogël  i Librazhdit prej kohësh banuese në Londër. Edhe pse shumë milje larg vendit të saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS