5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zbulim

Etiketim: Zbulim

Zbulim i madh arkeologjik në Shqipëri

0
Një varreze tumulare e periudhës së Bronzit të Vonë është zbuluar në Himarë nga arkeologët. Lajmi është dhënë nga gazetari Aleksandër Çipa, i cili thotë...

Marka e Kim Kardashianit po paditet për ‘zbulim të paautorizuar të...

0
Linja e kozmetikës së Kim Kardashian, “KKW Beauty” është duke u paditur nga kompania e zhvillimit të markës Seed Beauty mbi rrezikimin e supozuar...

Zbulim i ri: Mpiksja e gjakut dhe enjtja e këmbëve, simptomat...

0
Një pacient i cili kishte rezultuar pozitiv me coronavirus ishte në një gjendje të qëndrushme dhe virusin po e kalonte në shtëpinë e tij. 38-vjeçari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS