8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbukuron

Etiketim: zbukuron

Nuk thonë kot se fama të zbukuron, “Hyrremi” në rininë e...

0
Ai që e katapultoi në majat e famës ishte roli i sullnateshës Hyrrem; që prej atëherë aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli nuk ka reshtur më...

Zaimina zbukuron Barcelonën, joshëse dhe elegante në këtë paraqitje

0
Këngëtarja dhe modelja e njohura shqiptare Zaimina Vasjari njihet për bukurinë e saj si dhe format bombastike trupore. Ajo njihet për paraqitjet e saj të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS