Zaimina zbukuron Barcelonën, joshëse dhe elegante në këtë paraqitje

0
Gjigandi

Këngëtarja dhe modelja e njohura shqiptare Zaimina Vasjari njihet për bukurinë e saj si dhe format bombastike trupore.

Ajo njihet për paraqitjet e saj të vazhdueshme në publik, përmes rrjeteve sociale dhe paraqitjeve televizive.

Zaimina nuk heziton të vë në pah format e saj trupore, që edhe pas lindjes janë në formën më të mirë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, madje kësaj radhe nga Barcelona, ku shihet tejet elegante dhe joshëse, duke ‘zbukuruar’ rrugët e qytetit. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu