16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Zbriti

Etiketim: zbriti

Ishte në kërkim për aferën e inceneratorit të Elbasanit/ Arrestohet sapo...

0
Arrestohet Etleva Kondi, e cila ishte në kërkim për aferën e inceneratorit të Elbasanit. Mësohet se, Etleva Kondi ka qenë në Itali dhe se...

51 vjet më parë njeriu zbriti në Hënë

0
Ishte një kohë kur ende kishte ëndrra ku (pothuajse) çdo gjë dukej e mundur, shkruan gazeta gjermane “Rheinpfalz” në një artikull kushtuar zbritjes së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS