9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbret

Etiketim: zbret

Dëbora zbret në zonat e banuara, ja si do të jetë...

0
Reshjet e dëborës kanë zbritur edhe në zonat e banuara. Në akset rrugore Bogë-Theth, Tamarë-Vermosh, edhe në Qafë Thorë, ka nisur kriposja e rrugëve...

Rama zbret në terren, inspekton nga afër çmimet në supermarkete

0
Teksa vendi ynë po përballet me rritje çmimesh, për shkak edhe të luftës që ka nisur në Ukrainë dhe krizës që ka sjellë kjo...

Bordi i Transparencës vendos: Çmimi i naftës dhe benzinës zbret në...

0
Bordi i Transparencës ka bërë me dije se ditën e sotme dhe të nesërme, cmimi i naftës dhe benzinës ka zbritur nga 217 në...

Nafta zbret në 217 lekë/ Fiksohet çmimi i shitjes deri më...

0
Nga sot deri të martën një litër naftë do të kushtojë 217 lekë për litër.Bordi i përbashkët i qeverisë me importuesit vendosën që çmimi...

Nafta zbret në 223 lekë, por disa kompani vazhdojnë t’i mbajnë...

0
Kriza botërore e rritjes së çmimeve të karburantit dhe të produkteve të tjera ka prekur prej ditësh dhe Shqipërinë.Lufta në Ukrainë ka ndikuar qartas...

Nafta zbret sërish/ Çmimi bie në 223 lekë për litër, shkak...

0
Trendi rënës i çmimit të naftës vijoi edhe këtë të premte në vendin tonë. Sot në pikat e karburanteve çmimi i një litri naftë...

Zbret me 3.4 vite mosha mesatare e vdekjeve nga koronavirusi në...

0
Mosha mesatare e jetëve të humbura nga koronavirusi po ulet teksa përhapja e pandemisë në vendin tonë po përhapet me ritme te shpejta, duke...

Egbo: Derbi duhet të luhet edhe nëse Partizani zbret në fushë...

0
Emanuel Egbo flet pa doreza. Në konferencën për shtyp 1 ditë përpara derbit të kryeqytetit ndaj Partizanit që do të luhet të premten në...

Napoli zbret Milanin një “kat” më poshtë

0
Napoli konfirmon momentin e mirë që po kalon, pasi mbrëmjen e sotme arriti të triumfojë me rezultatin 1-2 në tranfertën e “Marassi”-t përballë Genoas,...

Task-Forcë zbret në terren, kontrolle në biznese: Kush thyen rregullat, gjobë...

0
Task-Forca ka zbritur sot në terren ku ka kryer kontrolle nëse zbatohen masat anti-COVID në aktivitetet e biznesit. Gjatë kontrollit, inspektorët kanë parë nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS