8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbresin

Etiketim: zbresin

Policët e zbresin në tokë, i masin gjatësinë dhe e arrestojnë/...

0
Barsoletat për shoferët që nuk mbajnë rrip sigurimi gjatë drejtimit të mjetit janë të pafundme. Me siguri çdokujt mund t'i kujtohet menjëherë një e...

‘Blindohet’ Elbasani, policia dhe FNSH-ja zbresin në qytet

0
Dhjetëra forca policie kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku po ushtrojnë kontrolle të shumta në mjetet që kalojnë në rrugë.Nga pamjet e...

Abuzimet me çmimet/ Deputetët e PS do zbresin në terren për...

0
Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla bëri të ditur se deputetët e Partisë Socialiste do të zbresin në terren për të verifikuar çmimet...

Ja 3 lojtarët shqiptarë që mund të zbresin në fushë

0
Futbollistët e Bolonjës, SPAL-it, Parmës dhe Sasuolos do të kenë mundësinë për t’u stërvitur duke filluar që nga dita e hënë 4 maj. Këto...

Kjo do të jetë data kur ekipet e La Ligës zbresin...

0
Spanja ka përjetuar momente tmerri me koronavirus, por duket se lufta ka nisur të fitohet. Kjo dëshmohet me faktin se ekipet e La Ligës do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS