8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbrazjen

Etiketim: zbrazjen

Seattle/ Policia nis zbrazjen e zonës së protestave

0
Policia e qytetit Seattle në shtetin veriperëndimor të Uashingtonit po punon për zbrazjen e një zone proteste që është bërë “e paligjshme dhe e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS