9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbrazja

Etiketim: zbrazja

“Infektivi plot”/ Çfarë po ndodh me spitalet? Nis zbrazja e Sanatoriumit...

0
Duke filluar nga mëngjesi i ditës së sotme ka nisur zbrazja e Sanatoriumit dhe kthimit i ‘Shefqet Ndroqit’ në spital COVID, për të dytën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS