5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbolon

Etiketim: zbolon

Policia gjermane zbulon kokainë në makinën e tij, arrestohet 35-vjeçari shqiptar

0
Policia gjermane ka sekuestruar 1 kg kokainë dhe ka arrestuar një 35-vjeçar shqiptar. Zbulimi erdhi pas një kontrolli nga policia në autostradën e Këlnit. Rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS