8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbërthyer

Etiketim: zbërthyer

“Shpërthen” Bella Hadid, me kopsat e këmishës zbërthyer dhe me gjoksin...

0
Supermodelja Bella Hadid kënaqi ndjekësit e saj me fotot hot të publikuara në rrjetin social Instagram. Modelja e Vogue pozoi pa stytjena dhe me kopsat...

Rita Ora edhe e sëmurë provokon në reçipeta e me pantallona...

0
Rita Ora ka publikuar fotografi tërheqëse nga prapaskenat e xhirimeve. Rita Ora kohën e fundit është shumë e angazhuar si aktore në filmin “Twist”. Këngëtarja, me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS