5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbërthen

Etiketim: zbërthen

Diona Fona zbërthen këmishën dhe provokon me reçipeta

0
Diona erdhi pak më ndryshe në paraqitjen e fundit. Diona Fona është goxha aktive me publikimin e fotografive të reja në rrjete sociale, në të...

‘Partia Demokratike humb ndërsa opozita fiton’, Spahiu zbërthen formulën e zgjedhjeve...

0
Analisti Kreshnik Spahiu, zbuloi në “Open” në “Top Channel” skenarin e zgjedhjeve të 2021-it. Sipas analistit me ndryshimet kushtetuese që propozon kryeministri Rama, zgjedhjet...

“Kjo është vala e parë e COVID-19 në Shqipëri”, mjeku Mezini...

0
Mjeku Arjan Mezini i ftuar në emisionin ‘’Kjo Javë’’  ka thënë se çdo kontakt i afërt i rasteve me COVID-19 duhet të tamponuar, me...

Modric zbërthen finalen e Cardiff-it: Zidane na tregoi pikën e dobët...

0
3 qershori 2017 ishte një nga ditët më të hidhura në historinë e fundit të Juventusit. Pak më shumë se 3 vite më parë,...

Kejvina zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

0
Kejvina provokoi sërish ndjekësit. Kejvina Kthella po vazhdon të ndajë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, me të cilat merr vëmendjen e ndjekësve. Modelja,...

Modelja e njohur zbërthen xhaketën dhe i tregon të gjitha

0
Ajo është e njohur pikërisht për shkak të zhveshjes së tepruar, madje ajo ka deklaruar se më mirë ndihet kur është pa rroba se...

Avokati i Saimir Tahirit zbërthen mesazhet e koduara që dha ish-...

0
Nëse gjykata do të dënojë sot ish ministri Tahiri, vendimi do të ishte një suprizë për avokatin e tij Makism Haxhia. Në një lidhje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS