9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zberthehen

Etiketim: Zberthehen

Krimi ne Kavaje/ Zberthehen telefonat e Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit,...

0
Kur kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, Prokuroria vijon ende hetimet për zbardhjen e plotë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS