15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbehë

Etiketim: zbehë

Rama mbledh liderët e Kosovës në korrik? Shehu: Do t’i zbehë...

0
Pas aktakuzës së ngritur nga zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë për Thaçin dhe Veselin, kryeministri Rama e cilësoi si baltosje ndaj Shqipërisë. Pikërisht për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS