5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatoni

Etiketim: Zbatoni

Diabeti i tipit 2 mund të ‘luftohet’ nëse zbatoni këto këshilla

0
Ushtrimet e rregullta aerobike përmirësojnë menaxhimin e sheqerit në gjak. Studimet kanë treguar se stërvitja redukton pikat e larta të sheqerit në gjak dhe...

Gazetari qe humbi babain nga korona: Zbatoni keto rregulla qe te...

0
Gazetari Berat Buzhala i cili humbi babain nga kovidi, ka publikuar nje mesazh per qytetaret te cileve u apelon qe te ndergjegjesohen dhe ti...

Shefi i Urgjencës: 5 këshilla që duhet të zbatoni për Covid

0
Shefi i Urgjencës: 5 këshilla që duhet të zbatoni për Covid Drejtori i Urgjencës Kombëtare në Shqipëri Skënder Brataj, i ka bërë thirrje qytetarëve që...

Shkelën rregullat kundër Covid-19/ ISHSH gjobit 4 subjekte, Ministria e Shëndetësisë:...

0
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor - ISHSH ka gjobitur 4 biznese të cilët kishin thyer rregullat e vendosur në kuadër të frenimit të përhapjes së Covid-19. Burimi:...

Mjekët e shëruar: Covid-19 nuk është shaka, zbatoni masat e pandemisë

0
Deri në gjetjen e një vaksine apo ilaçi kurues, koronavirusi do të jetë me ne. Ai vijon qarkullimin duke rritur të infektuarit. 5 raste...

Nëse do të shkoni sot në qendra tregtare, duhet të zbatoni...

0
Mes bizneseve që nisin punë nga dita e sotme janë edhe qendrat tregtare. Ndryshe nga më parë nuk do të kemi luksin që të kalojmë...

Rregulli që duhet ta zbatoni, ju që punoni nga shtëpia

0
Nëse punoni nga shtëpia, atëherë është një gjë që duhet ta keni parasysh: mos mbani shapka veshur. Këtë e thotë Eleanor Burt, eksperte terapeute, që...

Shkarkoni pa vonese Agim Kajmakun, PD kerkese KQZ: Zbatoni ligji, jo...

0
Partia Demokratike i ka kërkuar Komisionit Qendror të Zgjedhjeve të vendosë pa vonesë për shkarkimin e Kryetarit të Bashkisë së Vorës Agim Kajmaku....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS