8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatojn

Etiketim: zbatojn

Qytetarët dhe tregtarët zbatojnë vendimin për ndalimin e qeseve plastike në...

0
Sot është dita e dytë e ndalimit të përdorimit të qeseve plastike në Shqipëri, ku supermarketet dhe dyqanet e kanë të ndaluar që të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS