8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatojë

Etiketim: zbatojë

Komisioni Europian për Shimshek: Shqipëria të zbatojë konventat ndërkombëtare

0
Refuzimi i së drejtës për apelim mbi kërkesën për azil të Selami Shimshek po sjell reagime shtesë nga zyrtarë dhe institucione ndërkombëtare. Komisioni Europian i ka bërë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS