5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatoi

Etiketim: zbatoi

Infermierja infektoi me Covid 13 kolegë, Pipero: I sugjeruan izolimin, nuk...

0
Mjeku Pëllumb Pipero ka folur këtë mbrëmje në ‘Open’ në lidhje me numrin relativisht të lartë të të infektuarve me Covid ditët e fundit. Pipero...

Dënohet Lulzim Bashën pasi nuk zbatoi masat e marra ndaj Covid-19

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulëzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me operatorët turistik dhe nga foto e shpërndara nga vetë partia...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS