14.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbato

Etiketim: Zbato

KOK-u i bën thirrje FFK-së: Zbato rregulloret dhe ligjin

0
Komiteti Olimpik i Kosovës ka reaguar pas hallakamës së fundit të krijuar në futbollin kosovar.Institucioni më i lartë i sportit në vend ka kërkuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS