8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatim

Etiketim: zbatim

Sukseset e Policisë dhe Prokurorisë së Korçës/ Modeli se si hetimi...

0
-Redaksionale- Ngjarjet e ndodhura në qarkun e Korçës kanë një emërues të përbashkët, autori u gjet ose ngjarja u parandalua. Ekziston dhe një shprehje e...

Projekti 67 milionë USD i ujitjes në bujqësi, BB i lë...

0
Ekipi i Bankës Botërore ka bërë një rishikim të fundit të projektit të ujitjes dhe kullimit që po zbatohet në vendin tonë, me një...

Zbardhet takimi mes Presidentit dhe Ruçit/ Meta: Rekomandimet e Komisionit të...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi. Meta theksoi se pas publikimit të Opinionit të Komisionit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS