5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbathur

Etiketim: zbathur

Kim Kardashian fotografohet duke ecur zbathur dhe me varësen në formë kryqi nëpër qytet

Kim Kardashian fotografohet duke ecur zbathur dhe me varësen në formë...

0
Kim Kardashian ekspozoi figurën e saj trupore, ndërsa u shfaq e veshur me një fustan të zi të ngushtë të shtunën mbrëma teksa po...

Kylie ‘hakmerret’ për fotot e shkrepura nga paparaci, ku shfaqej zbathur...

0
Disa foto të Kylie Jenner, të shkrepura nga papracët bënë xhiron e rrjetit javën e kaluar. Multimilionerja shfaqej në foto e pagrimuar, me flokët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS