5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbarkojnë

Etiketim: zbarkojnë

Tensionet politike, ambasadorët zbarkojnë në zyrën e PD

0
Ora 15:05 – Mbërrin zv.ambasadorja amerikane Leyla Moses E para që ka mbërritur në selinë blu është zv.ambasadorja amerikane Leyla Moses Ora 12:38 – Ambasadoret te...

Rrethohet Tropoja, forca të shumta policore zbarkojnë në qytet

0
Një aksion policor po zhvillohet në këto momente në veri të vendit. Forca të shumta policore mësohet se kanë zbarkuar në këto moment në Tropojë. Burime...

Pas takimit me ndërkombëtarët, Bylykbashi dhe Vasili ‘zbarkojnë’ në zyrën e...

0
Dy përfaqësuesit e opozitës në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili kanë “zbarkuar” në selinë blu për të takuar kryedemokratin Lulzim Basha. Në fokus...

U dogj Flamuri ish jugosllav, pas tre jave zbarkojnë amerikanët në...

0
Periudhë interesante në vitin 1990! Pas trazirave në stadiumin “Maksimir” në Zagreb, pikërisht me 13 maj, kur u rrahën tifozët e Dinamos së Zagrebit,...

Inspektorët e Federatës zbarkojnë në qendrën stërvitore

0
Vetëm pak ditë më parë u raportua se Lacio ka thyer rregullat për stërvitje, teksa u tha se lojtarët ishin përfshirë në ndeshje 3...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS