5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbarkojn

Etiketim: zbarkojn

Tifozët e Romës zbarkojnë në Durrës

0
Durrës- Zbarkojnë në Durrës 1100 tifozë të Romës.Ata mbërritën me tragetit e linjës Bari-Tiranë.Më herët kanë mbërritur dhe tifozë të tjerë nga të dy...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS