5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zbardhja

Etiketim: zbardhja

Në shënim të Ditës së personave të pagjetur, kërkohet zbardhja e...

0
Në shënim të 27 Prillit - Ditës së personave të pagjetur të Kosovës, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca dhe Komisioni Qeveritar për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS