5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbardhin

Etiketim: zbardhin

Basha dhe Varhelyi zbardhin telefonatën për reformën zgjedhore

0
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi ka zhvilluar në një bisedë me kryedemokratin e Shqipërisë, Lulzim Basha lidhur me afatet e Reformës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS