9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbardhi

Etiketim: zbardhi

Detajet/ Dëshmia e vëllezërve zbardhi vrasjet, sigurohet dosja e grupit kriminal...

0
Është siguruar dosja e 14 të arrestuarve gjatë operacionit “Porositësi”, i cili u organizua pas dëshmive të vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj. Një grup i...

​Bora zbardhi Kosovën, vazhdojnë reshjet

0
Bora ka zbardhur gjithë Kosovën. Reshjet e borës po vazhdojnë edhe këtë mëngjes.Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuara se temperaturat minimale do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS