8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbardh

Etiketim: zbardh

Emri/ Vrasja e Briken Sanaj te “Kodra e Diellit”, Policia zbardh...

0
Policia e Tiranës ka mundur të zbardhë vrasjen e 39-vjeçarit Briken Sanaj te “Kodra e Diellit”, ku është identifikuar autori, i cili është shpallur...

Plagosi aksidentalisht të miturin me kallash/ Policia zbardh ngjarjen, arrestohet 21-vjeçari...

0
Policia e Dibrës ka zbardhur një plagosje të ndodhur në këtë qytet. U mësua se i riu dyshohet se ka plagosur aksidentalisht me armë...

Mina me telekomandë, armë dhe kallëpe tritoli/ Policia zbardh detajet e...

0
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me operacionin e forcave RENEA dhe FNSH paraditen e sotme në lagjen Kiras të Shkodrës. Në një deklaratë...

Eliminatoret e EURO 2024 / UEFA zbardh kalendarin, ja datat e...

0
Shqipëria e futbollit u njoh sot me kundërshtarët që do të ketë në eliminatoret e Kampionatit Europian 2024, që do të zhvillohen në Gjermani....

Gazetarja zbardh dëshminë e së dashurës së Martinaj: Me Ervisin jam...

0
Gazetarja Klodiana Lala ka treguar për Euronews Albania dëshminë e vajzës që shoqëronte Ervis Martinajn në Durrës, natën e 5 gushtit. Gazetarja u shpreh se...

Vrau të miturën me skaf/ AMP zbardh ngjarjen: Polici Arjan Tase...

0
Autoriteti i Mbikëqyrjes Policore ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Himarë, ku skafi ka goditur për vdekje vajzën e...

BIRN zbardh skemën: Si funksionon mashtrimi me TVSH-në

0
Supozo se je një mashtrues që dëshiron të fitosh para shpejt dhe lehtë. Hapi i parë që duhet të bësh është që të regjistrosh...

Sherri në Shëngjin për shezglonet, policia zbardh ngjarjen

0
Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me sherrin e ndodhur pasditen e djeshme në Shëngjin. Mësohet shkak i konfliktit ka qenë për motiv pronësie....

Bamir Topi zbardh takimin me presidentin e ri të zgjedhur: Këshillat...

0
Ish kreu i shtetit, Bamir Topi ka folur për takimin që ka pasur sot me presidentin e ri të zgjedhur të vendit, Bajram Begaj."Unë...

Anulimi i vizitës së Lavrov në Serbi/ “DW” zbardh prapaskenat e...

0
Bullgaria, Mali i Zi dhe Maqedonia e Veriut i refuzojnë avionit qeveritar rus kalimin në hapësirën e tyre ajrore, për këtë arsye ministri i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS