5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zawe Ashton

Etiketim: Zawe Ashton

Është fejuar aktori Tom Hiddleston

Është fejuar aktori Tom Hiddleston

0
Është fejuar aktori i popullarizuar britanik, Tom Hiddleston.I njohur për paraqitjen në "Loki", 41-vjeçari dhe aktorja e "Velvet Buzzsaw", Zawe Ashton, 37-vjeçe janë fejuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS