15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zarfeve

Etiketim: zarfeve

Te maskuar kunder helmit, nis shqyrtimi i zarfeve me fletvotime te...

0
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve tani ka filluar shqyrtimin dhe vlerësimin e zarfeve të supozuara me fletëvotime që kanë ardhur nga Serbia....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS