5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zaptuar

Etiketim: zaptuar

Top Story/ Konflikti në Borsh – Për të njëjtën pronë, dikush...

0
Abuzimet e komisioneve vendore dhe përplasjet me Agjencinë e Kthimit të Pronave kanë prodhuar konflikt pas konflikti në fshatrat turistik. Nga veriu në jug,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS