9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zaptuan

Etiketim: Zaptuan

Zaptuan plazhin dhe pa distancë në lokal! Gjoba dhe ndjekje penale...

0
Dy administratorë hotelesh në Durrës, Z. F. 61 vjeç dhe H. D. 47 vjeç janë vendosur në hetim për zaptim të sipërfaqes publike me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS