9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zaptim

Etiketim: zaptim

Ndërtime pa leje dhe zaptim të plazhit në Durrës, 3 persona...

0
Tre persona janë vënë nën hetim në Durrës për ndërtime pa leje dhe zaptim të pronës publike në plazhin e Durrësit. Në vijim të kontrolleve,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS