9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zanfinës

Etiketim: Zanfinës

“Më ke bërë krenare”, Adelina Ismaili i bën urimin special Zanfinës...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Këngëtarja e njohur...

Pandemia nuk e ndal Adelinën, me burrin dhe djalin shkojnë për...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Adelinën nuk e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS