16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Zanfina Ismaili

Etiketim: Zanfina Ismaili

Në përvjetorin e gjashtë të vdekjes së nënës, Zanfina tregon tatuazhin e veçantë dedikuar Monës

Në përvjetorin e gjashtë të vdekjes së nënës, Zanfina tregon tatuazhin...

0
Sot (e hënë) bëhen gjashtë vite prej kur Mona Ismaili, nëna e këngëtareve Adelina dhe Zanfina Ismaili, u nda nga jeta.E ndjera e cila...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS