8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zanati

Etiketim: zanati

Ata janë të gjithë njësoj dhe “trushpëlarja” është zanati i vetëm...

0
Ikja nga kjo Botë e dy grave në mënyrën më të pazakontë të mundshme, e kaloi “tre ditëshin” e zgjatjes së çudisë! Njerëzit, të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS